шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.

(050) 080-86-25; (068) 234-57-58

Подробнее на сайте: https://daoconstruct.ruhttps://dohomebuild.ruhttps://fullconstruct.ru
https://buildthehouse.ru https://zedconstruct.ruhttps://econedvijimosti.ru https://sdelaisvoidom.ruhttps://currenthouse.ruhttps://buildbighouse.ru https://samsdelairemont.ruhttps://thehousebuilder.ru https://primohouse.ruhttps://houseconstruct.ruhttp://repair-yourself.ru https://inedvijimosti.ru

pic club

Наша методика навчання мови

90% людей, які прийшли на наші курси, не розуміли англійської мови взагалі або знали кілька фраз. Сьогодні більшість із них впевнено говорять, читають, пишуть, спілкуються з іноземцями!

Наші навчальні програми вивчення англійської мови розроблені для людей різного віку, підготовки і для різних цілей. Навчальна програма гнучка і багатоваріантна за змістом. 

Ми працюємо над розвитком усіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, усне мовлення, письмо.

У своїй роботі використовуємо оригінальні навчальні посібники авторитетних авторів, аудіо- та відеопрограми, мультимедійні засоби навчання.

Інтенсивний курс, який включає читання художньої та науково-популярної іноземної літератури з АУДІО супроводом і перекладом, перегляд та обговорення фільмів, спілкування, клубні заняття допомагають створити атмосферу занурення в процес вивчення мов, змоделювати життєві ситуації.


Наші студенти та викладачі користуються фондами бібліотеки, фонотеки та відеотеки. У нашій тривалій навчальній практиці ми відпрацювали ефективні технології навчання англійської мови, поєднаної із природніми механізмами розвитку мовної діяльності. Вони дозволяють отримувати стабільно високі результати!

Професійні викладачі

На курсах іноземних мов English Land працюють кваліфіковані викладачі, що пройшли ретельний відбір і спеціалізовану підготовку.

Більшість тих, хто прийшли до нас з "нульовим" рівнем володіння мовою, до цього вже кілька років вивчали його в школі, інституті, з репетиторами або на інших мовних курсах, але в кінцевому етапі «навчання» так і не могли порозумітися із іноземцями у найпростіших ситуаціях...

Будь-яка людина може вивчити другу, третю ... іноземну мову і вільно розмовляти нею. Ми покажемо Вам, як розвинути в собі вміння, яким уже володіють всі люди, для того щоб спілкуватися іноземною мовою. Наша система працює. Наші студенти доводять це кожного дня. Все, що Вам потрібно - бажання оволодіти мовою і правильна система навчання.

Природній шлях вивчення мови

Ви ніколи не задумувались над тим, як дитина освоює рідну (нову для себе) мову?

Вона чує її кожного дня, вчиться розуміти, "вбирає" всю систему мови цілісно, а вже потім намагається вимовляти слова. До того моменту, коли дитина починає говорити, у неї вже розвинене "мовне чуття". Вона інтуїтивно правильно будує речення, справляється з асоціаціями і закінченнями, навіть нові слова вимовляє у відповідністі до норм мови.

Навчатись природним шляхом в освоєнні іноземної мови - це значить зануритися в мовне середовище, сприймати живу людську мову, досягти повного її розуміння.

Активна мова стане продуктом складних внутрішніх процесів розуміння системи мови. Ми готові розкрити для Вас великі фонди нашої бібліотеки, відео та аудіотеки. Це захоплюючі озвучені тексти на різні теми у відповідність з Вашими інтересами, записи розмов і жвавих дискусій носіїв мови, випуски новин, фільми, пісні, казки та мультфільми. У Вас і Ваших дітей з’явиться можливість прочитати сотні книг на їх оригінальній мові написання - АНГЛІЙСЬКІЙ, насолодитися класичною літературою, як це роблять наші студенти.

Ми використовуєм тільки ефективні інструменти

Всі тексти на іноземних мовах в нашій системі навчання подаються так, щоб одночасно забезпечити як зорове так і слухове сприйняття, щоб досягти максимальної повне розуміння. Цьому служить інструментальне оснащення, яке розробляється і створюється в центрі English Land.

Глибоко продумана система граматичного коментування забезпечує комфортне занурення в мовну систему, при цьому досягається повне розуміння не тільки змісту висловлення, але й того, як працюють засоби мови. Це дає Вам змогу у подальшому САМОМУ вільно висловлювати свої думки. Вже через два-три місяці інтенсивної роботи наші студенти легко пояснюють кожне слово, кожну граматичну форму чи структуру, що зустрічається в текстах, легко розуміють і перекладають озвучені тексти, правильно читають, ведуть діалоги.

Правильна послідовність навчання - запорука успіху!

Не можна навчитися говорити мовою, отримавши тільки поверхневі відомості про неї.

Оволодіння мовою подібно до процесу освоєння гри на музичному інструменті, навчання плаванню або водінню автомобіля. Потрібен інтенсивний тренінг, щоб довести вміння до автоматизму. Гарний водій не думає, як правильно переключити швидкість, не згадує правила і схеми. Він робить це автоматично, його увага зосереджена тільки на дорозі і ситуації на ній. Так само і людина, яка вільно говорить мовою, не думає, як побудувати речення, який артикль використати. Вона зосереджена на розумінні того, про що говорить.

В оволодінні мовою є послідовність, визначена природою. Мистецтво викладача полягає в тому, щоб навчити учня розбивати процес вивчення мови на правильну послідовності, дотримуючись якої навчання стає легким і, головне, ефективним. Використовуваний нами метод навчання уже багаторазово довів свою ефективність. 

Ми не тільки навчаємо наших студентів технології навчальної роботи, а й озброюємо їх інструментами вивчення. Тому надалі вони використовують освоєний спосіб для оволодіння іншими мовами, для допомоги своїм друзям і близьким.

 

Ми готові поділитися з Вами нашими відкриттями, які принесуть Вам успіх.