шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.

(050) 080-86-25; (068) 234-57-58

Подробнее на сайте: https://luckmedicine.ru
https://enjoyhealth.ru https://forcehealth.ruhttps://elmedicino.ruhttps://caremedicine.ru https://fullmedicine.ru https://firehealth.ruGo to top of pagehttps://medicinearea.ru
https://plusmedicine.ruhttps://youmedicine.ru https://boomhealth.ruhttps://italianmedicine.ru https://honeymedicine.ruhttps://primemedicine.ru
https://qualitymedicine.ru

Про клуб англійської мови English Land

Інтерактивний центр вивчення англійської мови English Land - курси англійської мови для дорослих і дітей у english picКалуші, Долині, Рожнятові, Стрию. Проста і зрозуміла методика дозволить інтенсивно вивчити англійську мову. Спеціально навчені викладачі з великим досвідом роботи з різними віковими категоріями.

Наші викладачі - висококваліфіковані фахівці своєї справи, які стануть вашими справжніми друзями та помічниками у вивченні іноземних мов. Ми надаємо великого значення особистому підходу до кожного учня незалежно від його віку, мовного та особистого розвитку. Щоб викладач міг зацікавити Вас, ми піклуємося про його особисте та професійне удосконалення, забезпечуємо їм належні умови саморозвитку.

Спеціально для різних вікових груп ми розробили гнучку систему навчальних програм, кожна з яких покликана в найбільш зручних для учня умовах навчити його англійської мови на ЯКІСНОМУ рівні.

Для дітей у нас відкриті спеціалізовані програми для дошкільнят (від 2-х років), дітей молодшого шкільного віку та підлітків. Для учнів старших класів діє група по підготовці до ЗНО з англійської мови.

Ми також пропонуємо групи інтенсиву, вихідного дня, індивідуальної форми навчання, бізнес-англійська, корпоративна (уроки англійської мови на території замовника).

Якщо ви вже вивчали мову та хотіли б підтримувати її, поглибивши свої розмовні навички чи підтянути граматику, то наш Розмовний клуб саме для Вас.

Що ми Вас навчимо?

Вагомий досвід успішного навчання англійської мови дозволив нашим викладачам розробити дієву комплексну програму. Вона дає змогу вам:

  • вільно спілкуватися іноземною мовою на найпоширеніші та важливі теми;
  • опанувати та засвоїти граматику та лексику;
  • навчитися не тільки чути, але і розуміти свого іноземного співрозмовника;
  • подолати мовний бар'єр;
  • навчитися грамотно виражати свої думки іноземною мовою на письмі;
  • вдосконалити свої соціальні навички та уміння;
  • розширити свій світогляд.